Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 96 чоловік

Дата: 18 лютого 2018 о 08:36, Оновлено 22 лютого 2018 о 10:34
1,289 переглядів

15 лютого 2018 року, на базі Бурштинської гімназії відбулася педагогічна практика для слухачів курсів керівники ЗЗСО (учителі суспільно-гуманітарного циклу)
з теми «Демократичне врядування в школі» (реалізація швейцарсько українського проекту "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU)

Уже не вперше гімназія гостинно відчиняє двері для педагогів і директорів області. Своїм досвідом демократичного управління ділилася директор гімназії Олійник Ольга Миколаївна, педагогічним досвідом ділилися вчителі української мови і літератури та історії.

В рамках заходу відбулося: привітання гостей (історія походження назви міста Бурштин) та три показових уроки:

• Показовий урок з української мови  в 3(7)-Б класі. Тема уроку “Повторення вивченого про дієприслівник” (урок-День народження в Дієприслівника з лементами практикуму з етикету). Вчитель української мови і літератури Пилипів Н.В.
  • Показовий урок з української мови  в 3(7)-А класі. Тема уроку “А й правда, крилатим ґрунту не треба...” (Л.Костенко “Крила”)  (урок-пошук  з елементами роздуму).Вчитель української мови і літератури Медвідь Г. І

• Показовий урок з історії України в 6(10) класі. Тема уроку “Банк “Кліо”, або як старшокласники депозит відкривали”  (квест, тип—лінійний). Вчитель історії   Сапєгіна Н. Я

Виступ директора Олінийк О. М. "Управлінська діяльність в Бурштинській гімназії. (з досвіду роботи)"

Важливою частиною заходу стало засідання круглого столу, де учасники і слухачі обмінювались досвідом роботи з демократичного управління, проблемними питаннями, які виникають під час навчального процесу.

Наприкінці зустрічі було підбито підсумки. Кожен дізнався щось нове у з практики управлінської діяльності, отримав велику кількість матеріалів для роздумів, поділився своїм досвідом.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.